Chceš posunúť svoj online biznis na ďalší level, dosiahnuť väčšie zisky za kratší čas a budeš mať viac času na seba a na veci, ktoré naozaj miluješ?

6-mesačný online biznis mentoring obsahuje:

2 hodiny online biznis mentoring/mesiac (spolu 12 hod)
v hodnote 6.000€

Bonus #1 6x Hodinový skupinový mastermind s ostatnými účastníkmi mentoringu 
v hodnote 1.500€
Bonus #2 6x Hodinový hovor pre teba či člena tvojo tímu s implementačným koučom (nastavenie reklám, sociálnych sietí, mailov, procesov...) 
v hodnote 1.200€
Bonus #3 1x LIVE celodenný mastermind s ostatnými účastníkmi mentoringu 
v hodnote 1.000€
Bonus #4 Neobmedzený prístup k mojim biznis kurzom (Majster peňazí, Online automat na peniaze, Tajomstvá online biznisu,...) 
v hodnote 2.000€
Bonus #5 Nazdieľané naše biznis šablóny pripravené pre okamžité použitie (finančný plán a vyhodnocovanie, tímové sheety, checklisty, best practice pre všetky časti online biznisu pre tím, kampaňové a vyhodnocovacie listy, myšlienkové mapy...) 
v hodnote 3.000€
Bonus #6 Možnosť neobmedzených správ počas trvania mentoringu s odpoveďou do 48h (keď ti niečo vyskočí a chceš sa spýtať a nasmerovať aj mimo mentoringový čas) 
v hodnote 1.000€

Cena: 1000€/mes. (počas pol roka)
Maximálne pre 5 ľudí (aktuálne 3).

 

Klikni na tlačidlo nižšie, vyplň svoju nezáväznú prihlášku do mentoringu a zisti, či budeš vhodným kandidátom do programu...


O MICHALOVI

"Michal Kopecký je vzťahový mentor, autor #1 bestsellerov pre mužov a ženy o randení a vzťahoch. Jeho poslaním je pomôcť mužom a ženám nájsť, získať a udržať si svojho vysnívaného partnera, s ktorým budú šťastní vo vzťahu. Za posledných deväť rokov pomohol desaťtisícom chlapom, aby mali väčšie úspechy so ženami a tísicom žien, aby boli neodolateľnými pre svojho vysnívaného chlapa."

Prečítať si celý príbeh

ČO HOVORIA INÍ

U mňa Michal patrí medzi špičku slovenského marketingu, pretože má to, čo 90% markeťákom chýba: VÝSLEDKY!

Erik Hoffmann www.raketak.sk